fb instagram behance linkedIn
mailoffice@prodan.pl phone+48 693210400, +48 603071538
  • Русский
  • English

Inspiracje

21 września 2017

Aluminiowe Listwy Przypodłogowe z oświetleniem LED

Aluminiowe Listwy Przypodłogowe z oświetleniem LED pojawiły się w tym pięknym wnętrzu przepełnionym bielą. Neutralne Cokoły podłogowe z subtelnym podświetleniem LED pięknie wkomponowują się w całość. Oświetlenie jest neutralne i wypełnia bielą skutecznie wnętrze. Neutralne wnętrze zachęca do odpoczynku. Nasze Listwy w kolorze RAL 9016 mat (standard) biały idealnie pasowałyby do całości. 

21 września 2017

Prodan Project. Płaska Listwa w kolorze szarym

Płaska Listwa w kolorze szarym jest już wśród nas dawno. Niektórym wydaje się, ze szarość została wymyślona przez Architektów Współczesnych. Nam się trochę pomieszało, bo jak wytłumaczyc te piękną, szarą opaskę na zdjęciu? Nie pozostaje nam nic innego jak zaproponować taki kolor dla Aluminiowych Listew w naszej ofercie. RAL 7047 mat (standard) szary to optymalny wybór ale jeśli chcesz więcej to wszystkie lakiery z palety RAL są równiez do Twojej dyspozycji.

21 września 2017

LISTWA FAZOWANA w wersji retro

Generalnie inspiruje nas zawsze życie, a tak naprawdę to obserwacje z tegoż. Nie ma nic piękniejszego niż czerpać INSPIRACJE z otoczenia. Niedawno zauważyliśmy piękną Listwę Fazowaną z drewna pomalowana farba olejną na brąz w kolorze podłogi. Było to w starej kaplicy na Podlasiu. Podskoczyliśmy z radości na jej widok! Upewniliśmy się, ze w wyborze wzoru podstawowego dla naszego asortymentu zaliczyliśmy dziesiątkę. Smukła listwa fazowana znana od pokoleń :) Dodajemy własną nieprzebraną kolorystykę i i już mamy nowy produkt w stylu "old school".

21 lipca 2017

Tytuł projektu inspiracji 7

rem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis. Nulla imperdiet sit amet magna. Vestibulum dapibus, mauris nec malesuada fames ac turpis velit, rhoncus eu, luctus et interdum adipiscing wisi. Aliquam erat ac ipsum. Integer aliquam purus...

  • Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper.
  • Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper.
  • Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper.
  • Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper.
  • Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper.